Speweld Service Oy palvelee Orimattilasta käsin koko Suomessa

Speweld Service Oy on pitkän kokemuksen omaava, painelaitteisiin ja vaativiin hitsauksiin erikoistunut metallialan yritys Orimattilasta. Meidät tunnetaan laadukkaista tuotteista ja palveluista sekä luotettavasta ja turvallisesta toimintatavastamme.

 

Olemme käytettävissäsi koko Suomen alueella. Valitse Speweld Service Oy ja saat itsellesi luotettavan kumppanin teollisuusyrityksesi ylläpitotarpeisiin.

 

Ota yhteyttä ja kysy lisää tai pyydä meiltä suoraan tarjous! Olemme tavoitettavissa puhelimitse, sähköpostitse tai sivun alalaidasta löytyvällä lomakkeella.

Lasse Keskevaari

Toimitusjohtaja

050 529 0598

lasse.keskevaari@speweld.fi

Michael Kraus

Laatupäällikkö

050 302 0369

michael.kraus@speweld.fi

Tuomo Hoikkanen

Projektipäällikkö/IWS

050 566 3861

tuomo.hoikkanen@speweld.fi

Mikko Yrjölä

Kunnossapitopäällikkö

040 661 6528

mikko.yrjola@speweld.fi

Tapio Toivonen

Tuotantopäällikkö

040 741 3548

tapio.toivonen@speweld.fi

Aku Salminen

Työnjohtaja

040 511 5396

aku.salminen@speweld.fi

Tomi Saarinen

Työnjohtaja

050 412 5442

tomi.saarinen@speweld.fi

Tony Sormunen

Työnjohtaja

040 151 4177

tony.sormunen@speweld.fi

Petri Rantanen

Työnjohtaja

040 900 6999

petri.rantanen@speweld.fi

Kiia Sund

HSE-insinööri

040 911 1381

kiia.sund@speweld.fi

HUOM! Olemme siirtyneet sähköiseen laskutukseen. Vastaanotamme ensisijaisesti verkkolaskuja. Katso tarkemmat ohjeet klikkaamalla linkkiä.

Ota yhteyttä

* Pakolliset kentät

Minulle saa jatkossa lähettää tarjouksia ja informaatiota.

Sähköpostitse
Tekstiviestitse

Jotta sivuston käyttö olisi sinulle sujuvaa ja mainokset kiinnostavia, käytämme kumppaniemme kanssa sivustolla evästeitä. Jos et hyväksy evästeitä, muuta selaimesi asetuksia. Lisätietoja. Hyväksyn evästeiden käytön jatkamalla sivuston käyttöä.